«Єдність» допоможе зробити діяльність органів місцевого самоврядування більш ефективною та прозорою для суспільства.

«Єдність»  – апаратно-програмний комплекс, що дозволяє автоматизувати процес підготовки та проведення сесій органів місцевого самоврядування України. Комплекс складається з розробленого компанією Sweetapp програмного забезпечення (ПЗ) та ІТ-обладнання (сервер, планшети, ноутбуки, монітори). Система передбачає можливість встановлення та використання у будь-яких радах країни, незалежно від кількості депутатів. Її можна параметризувати під будь-яку раду.

Мета розробки  –  налагодження прозорого процесу прийняття рішень в місцевих радах з можливістю в режимі реального часу дізнаватися про результати голосування (в тому числі пофракційного та поіменного).

Згідно робочого процесу ради, в системі «Єдність» виділені різні ролі для основних учасників: депутати, секретар та голова ради. Для рад з невеликою кількістю учасників передбачена можливість поєднувати різні ролі за одним користувачем. Комплексна вартість впровадження системи прораховується персонально під кожну раду.

Компанія Sweetapp працює на ринку IT тривалий час та поєднує в собі 2 основних бізнес-направлення: системна інтеграція ІТ обладнання та  розробка програмного забезпечення. Завдяки широко розвинутій партнерській мережі, яка покриває біля 500 міст України, ми вирішуємо всі питання, що стосуються сервісного обслуговування ІТ обладнання одночасно по всій території країни.

Основним нашим направленням в розробці ПЗ є створення складних веб-систем та мобільних додатків з послідуючим супроводом таких проектів, у тому числі в режимі 24/7.

Останнім часом на портал «Децентралізація» надходить багато запитань про порядок обчислення стажу служби в органах місцевого самоврядування (далі – ОМС).

Коментарі

Розробник

SWEETAPP

Тип оплати

За ліцензію / робоче місце

Вартість

140000

Періодичність оплати

Одноразова

Посилання на продукт

https://ednist.kiev.ua/

Схожий продукт

Поширити продукт

Перейти до вмісту